Ateşli ve Ferah blog şablonları

2009-04-01 23:45:00
Aslında şablon uyarlama olayını bıraktım. İçimden  çok fazla yapma isteği gelmedikçe yapmayacağım artık. Zaten O "yapma isteği" pek uğramıyor artık.
Daha önce yapıpta paylaşmadığım bazı şablonlar olduğunu farkettim. Üstelik aralarında çok beğendiklerim ve sizinde beğeneceğinizi umduklarım var.
Bunlardan ikisi olan Ateşli Blog ve Ferah bloğu paylaşıyorum şimdilik. Diğerlerini paylaşmak ne zaman kısmet olur bilmiyorum.
 Şablonlara ait resimler dosyada mevcuttur. Resimleri imageshack.us gibi siteler yüklediğimden çalışır haldeler. Eğer açılmayan resimler varsa istediğiniz yere yükleyebilirsiniz ama  buradan da  bildirinki ben düzeltilmiş haliyle yayınlayayım.


Her iki şablonda birbirnin aynısı. Fark yalnızca görünümlerinde.  Eğer eski şablonunuzda kullandığnız resim ve videoların genişlikleri bu şablonun yazı bölümünün genişliğinden (320Px) büyükse bozulmalar olabilir. Çok fazla yazınız varsa hepsini tek tek düzeltmek zaman alabilir ama yeni başlayanlar ve düzeltilmesi gereken bir kaç yazısı olanlar için ideal bir şablon bence.
Şablonları indirin

Önizleme yapmak isteyenler ya da ben daha iyisini yapardım diyenler böyle buyursun. Siteden birkaç güzel şablon daha var. Yapan olursa haberimiz olsun.

137
0
0
Yorum Yaz