Yeni Şablon "Simpatico"

2008-06-01 21:55:00
Uzun bir süredir şablon uyarlaması yapmıyordum. Pek çok istek oldu ama yapamadım. Bazen vakitsizlikten bazen üşengeçlikten ve bazende benim uyarladığım şablonlara eklediğim linki sanki başka biri uyarlamış ya da kendi uyarlamış gibi gösterenler yüzünden şablon düzenleme ile ilgilenmedim.
Bazıları için not düşeyim: Şablonda bir iki değişiklik yapmak demek, bir iki şey ekleyip çıkarmak onu uyarlamak demek değildir. Ha uyarlıyacak şablon bulamıyorsanız ya da illa o şablonu kullancam altında da kendim uyarladım diyecem derseniz daha önce ücretsiz şablon barındıran siteleri paylaştım. Sıfırdan yaparsınız istediğinizi yazarsınız. Tabii önce CSS ve HTML bilginizin olması blogcu değişkenlerini ve bunları nasıl yerleştireceğinizi bilmeniz gerekiyor.
Şablonumuza geçersek; İstek pek çok şablon olmasına karşın içlerinden basit ve fazla uğraştırmayacağını düşündüğüm ama aynı zamanda pek çok kişinin beğeneceğini varsaydığım "Simpatico" isimli şablonu blogcuya uyarladım.
Şablon kodlarını buradan indirebilir önizlemesine de buradan bakabilirsiniz ve orjinal halinide buradan indirebilirsiniz.    Ben zaten az sayıda olan şablonun resimlerini imageshack'a yükledim. Ancak silinebilme ihtimaline karşı kodlarla beraberinde veriyorum. Zaten orjianal halinde de mevcuttur. İsteyen istediği bir adrese yükler ve şablondaki adreslerini yeniler.
Kolay gelsin. İnşallah beğenirsiniz.
Not: Sade olan güzel olandır.

41
0
0
Yorum Yaz